Монтаж терасної дошки з ДПК

Перед проведенням монтажних робіт, терасну дошку необхідно розмістити на сухий підкладці в місці проведення укладання і, бажано, дати їй полежати протягом доби. Ретельно перевірте кожну дошку перед установкою. Гарантія виробника не поширюється на терасові дошки зіпсовані до установки. Проводити роботи з укладання дошки рекомендується при температурах вище нуля градусів за Цельсієм. Терасну дошку і опорні лаги не можна монтувати безпосередньо на відкритий грунт. Дошку рекомендується монтувати:

  • на бетонну стяжку без вад;

  • на опорні бетонні балки, які заливаються в грунт;

  • на плитки з бетону, укладені на пісок або гравій;

  • на будь-яку іншу тверду поверхню, яка покрита матеріалом з ненатурального волокна.

При підготовці основи для укладання терасної дошки слід врахувати ухил в поздовжньому напрямку дошки, щоб відводити опади і вологу.

Викладаємо опорні лаги

Лаги необхідно викладати, кріпити до бетону, при цьому їх не треба з’єднувати встик. Між сусідніми лагами треба дотримувати відстань від 30 см до 20 см. При цьому відстань 30 см приймаємо при звичайній укладанні, 25 см — використовуємо в місцях з інтенсивним проходом, а 20 см — при діагональному укладанні. Слід врахувати, що порожнеча між елементами опорної конструкції не повинна бути заповнена, необхідно залишати щілини не менше 20 мм по периметру, щоб повітря могло вільно циркулювати. Також не можна допускати, щоб покриття стикалося з грунтом.

Укладання і кріплення дошки

Одна упорна лага повинна бути передбачена на кожен кінець дошки. Дошка укладається безпосередньо на лаги під прямим кутом. Дошки між собою не склеюються, а кріпляться за допомогою шурупів і кляймерів (спеціальні кліпси для монтажу), які поставляються нашою компанією. Під першу встановлену дошку треба вставити кляймер і закріпити шурупом в центрі лаги. При цьому слід врахувати, що відстань повинна бути не менше 3 см від краю, щоб не допустити руйнування матеріалу з деревно-полімерного композиту. Потім в монтажну кліпсу вставляємо наступну дошку, а самі дошки кріпимо на кожному перетині з лагою. Куток з деревинно-полімерного композиту встановлюється по периметру покриття на торці дощок. При монтажу слід врахувати, що дія підвищеної вологи або високої температури здатні викликати усадку або розширення матеріалу по довжині, ширині або товщині. Дана проблема вирішується компенсаційними зазорами завширшки не менше 20 мм між терасної дошкою і всіма нерухомими об’єктами (стіни, бордюри, опори). Торці дощок повинні бути на лазі або виступати на кілька сантиметрів, але не більше семи.

Виробник залишає за собою право змінювати інструкцію. З усіма змінами ви можете ознайомитися на нашому сайті. При недотриманні інструкцій і рекомендацій, виробник залишає за собою право анулювати надані гарантійні зобов’язання.