Монтаж огорож з ДПК

Якщо ви проводите монтаж огорож з готових комплектів PolymerWood, то, перед початком монтажу розкрийте упаковку і перевірте наявність і цілісність всього комплекту виробів.

За допомогою рулетки і олівця зробіть розмітку отворів для кріплення заглушок 40х40 мм на двох балясинах довжиною 1150 мм, двох стовпах довжиною 1100 мм. На балясинах розмітка отворів проводиться на двох протилежних сторонах. З одного боку розмічають сім отворів, перший отвір на відстані 125 мм від краю і шість наступних на відстані 150 мм один від одного, з протилежного боку — один отвір по центру. Розмітка отворів проводиться на одній стороні стовпа. У разі монтажу декількох прольотів, розмітку слід проводити на протилежних сторонах стовпів, для примикання наступних прольотів, перший отвір на відстані 125 мм від низу стовпа, другий на відстані 650 мм від нижнього отвору. Проведіть розмітку отвору для кріплення заглушки 40х40 на перилі. Розмітка отвору проводиться по середині на нижній (внутрішньої) стороні перила.

Потім за допомогою електричної дрилі необхідно провести свердління отворів свердлом діаметром 2,0 мм на всіх елементах огорожі за винятком перила. У перила вкласти закладну трубу з металу таким чином, щоб труба не виступала з перила. І за допомогою електричної дрилі зробити свердління отворів свердлом діаметром 2,0 мм в перилі. Зафіксувати кутки металеві з обох сторін перила шурупами 30х3,2 попередньо просвердливши отвори свердлом діаметром 2,0 мм в перилі і трубі.

Зафіксувати заглушки 40х40 на елементах огорожі по усіх розмічених отворах, використовуючи шурупокрут електричний.Для усунення можливості прокручування семи балясин довжиною 600 мм на зібраній огорожі, один ряд (7 шт) заглушок 40х40 додатково фіксується шурупами в кутах. Попередньо, заглушки виставляються паралельно осі монтажу і перевіряються металевою лінійкою, а потім:

  • на одну балясину довжиною 1150 мм з встановленими заглушками встановіть з одного боку балясини диною 600 мм — 7 шт і з іншого боку одну балясину довжиною 100 мм;

  • на другу балясину довжиною 1150 мм з встановленими заглушками встановіть одну балясину довжиною 150 мм;

  • на балясину зі змонтованими вертикальними елементами встановіть зверху балясину 1150 мм;

  • переверніть зібраний елемент таким чином, щоб балясина довжиною 100 мм була знизу;

  • на зібраний елемент з вертикальними балясинами зліва і справа встановити стовпи.

Зібрану конструкцію огорожі встановлюємо на опори, зверху кріпимо перила і фіксуємо їх за допомогою шурупів до стовпів.

Виробник залишає за собою право змінювати інструкцію. З усіма змінами ви можете ознайомитися на нашому сайті. При недотриманні інструкцій і рекомендацій виробник залишає за собою право анулювати надані гарантійні зобов’язання.