Про компанію

Компанія «Polymer & Wood» — один з провідних виробників і постачальників в Україні широкого спектру виробів з деревно-полімерного композиту (ДПК) для терасових покриттів (полімерна дошка), облицювання стін та фасадів (сайдинг, панелі), облаштування огорож та парканів. Створення нашої компанії збігається з формуванням українського ринку виробів з деревно-полімерного композиту. Можна сказати, що ми стоїмо біля витоків виробництва продукції, яка не має аналогів в своєму ринковому сегменті. «Polymer & Wood» є компанією повного циклу, яка здійснює розробку,виробництво і поставку (продаж) виробів і матеріалів для терасових покриттів, огорож і будівництва. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту наших виробів з урахуванням потреб ринку і наших покупців.

Власна виробнича лінія «Polymer & Wood»

Наша компанія має в своєму розпорядженні технологічну лінію з унікальним сучасним обладнанням для виробництва різних виробів з ДПК. Це є основною складовою якості продукції, що випускається. Іншою складовою якості — є використання тільки натуральної сировини і компонентів від надійних і перевірених постачальників. На всіх етапах виробничого циклу ми здійснюємо повний контроль виготовлення виробів — від створення гранули до виходу готової продукції.

Для підвищення якості обслуговування наших кінцевих споживачів, компанія сформувала мережу представників і партнерів по всій території України, що дозволяє домогтися оперативного вирішення будь-яких питань що виникають у покупців.

Ми ставимо перед собою мету не тільки задовольняти потреби покупців в якісному товарі, а й прагнемо пропагувати застосування виробів з деревно-полімерного композиту, інформуючи про новинки, сфери застосування, властивості, переваги та особливості нашої продукції. Для цього компанія «P & W» регулярно бере участь у виставках архітектури та дизайну, веде активну діяльність в соціальних мережах.

Ми постійно відкриті до діалогу, у нас завжди можна отримати кваліфіковану консультацію щодо застосування, догляду та правилам монтажу виробів з деревинно-полімерного композиту.