Монтаж сайдингу і панелей з ДПК

Сайдинг і фасадні панелі PolymerWood є декоративним облицювальним матеріалом і не можуть бути використані в якості несучих конструкцій. Перед початком монтажу сайдингу складіть креслення, що допоможе Вам точно розрахувати витрати матеріалів і уникнути помилок при розкрої і монтажі. Не рекомендується облицювання сайдингом при мінусових температурах. До монтажу дайте сайдингу (фасадним панелям) час на адаптацію до навколишнього середовища терміном до 24 годин, виклавши його на суху підкладку поруч з місцем укладання. Ретельно перевіряйте кожну дошку перед установкою. Гарантія не поширюється на сайдинг зіпсований до установки.

Підготовка основи для облицювання фасаду сайдингом

  1. Щільно прибийте всі відстаючі дошки або дерев’яні панелі стін. Замініть всі згнилі панелі;

  2. Видаліть залишки старої штукатурки навколо вікон і дверей;

  3. Зніміть ринви, кріплення ліхтарів і молдинги з тих частин будівлі, де вони можуть перешкодити встановленню сайдингу (панелей);

  4. Приберіть всі в’юнкі рослини і гілки дерев, що дотикаються до стіни — це забезпечить більше простору для монтажу сайдингу;

  5. По можливості, видаліть всі виступаючі підвіконня.

Установка обрешітки.

Установка обрешітки. На стіни необхідно встановити обрешітку щоб уникнути «хвильового» ефекту. Для сайдингу рекомендується робити обрешѐтку з лаги ДПК перерізом 30х40 мм. Для горизонтального кріплення сайдингу рейки (лаги ДПК) повинні встановлюватися вертикально на відстані 30-40 см одна від одної. Крім того, вони повинні бути встановлені навколо вікон, дверей та інших отворів, на всіх кутах, а також по низу і верху зони установки сайдингу.

Обрешічена стіна може бути покрита утеплювачем. Простір між рейками може бути заповнений утеплювачем однакової з рейками товщини, що створить рівну поверхню стін і буде перешкоджати прояву «хвильового» ефекту. Поверх утеплювача укладіть гідроізоляційний матеріал.

Установка сайдингу і панелей

При установці панелей враховуйте допуски на розширення-стиснення. Сайдинг кріплять таким чином, щоб не перешкоджати можливому розширення-стисненню. Залишайте зазор в 5-6 мм для можливого розширення при кріпленні панелей до фасок і країв. Не кріпіть сайдинг дуже щільно! Залиште відстань приблизно 1-1,5 мм між верхнім краєм прес-шайби саморізу і фаскою сайдингу. Це необхідно для вільного розширення-стиснення. Це також допоможе запобігти “хвильовому” ефекту.

Перед монтажем у панелях сайдінгу просвердлюють отвори діаметром більшим, ніж діаметр саморізів. Монтаж сайдингу проводиться знизу вгору. Сайдинг кріпиться за допомогою саморізів з прес-шайбою розміром (довжина) 25 мм. Направляйте саморіз прямо! Закручений під кутом саморіз викривляє панель і може викликати здуття сайдингу. Не вкручуйте саморіз у лицьову сторону панелі, це призводить до пошкодження сайдингу.

Виробник залишає за собою право змінювати інструкцію. З усіма змінами ви можете ознайомитися на нашому сайті. При недотриманні інструкцій і рекомендацій виробник залишає за собою право анулювати надані гарантійні зобов’язання.