Сайдинг та фасадні системи

Для оздоблення фасадів і поверхонь архітектурних споруд, компанія P & W виготовляє і продає сайдинг з деревно-полімерного композиту (ДПК) і панелі з ДПК.


Сайдинг з ДПК

Сайдинг з ДПК від компанії PolymerWood — це кращий вибір для облицювання фасадів будівель і оздоблення різних приміщень. Його застосування має ряд переваг перед сайдингом з інших матеріалів, до яких відносяться:

  • вологостійкість;

  • морозостійкість;

  • стійкість до деформації;

  • енергозберігаючі властивості (за рахунок низької теплопровідності).

Фізичні властивості сайдингу з ДПК забезпечують його широке застосування в будівництві та архітектурі, він використовується для оздоблення фасадів, балконів, лоджій, малих архітектурних форм і т.п. Даний матеріал не тільки покращує експлуатаційні властивості об’єкта, а й надає йому естетичну красу.Сайдинг з ДПК має різні варіанти колірних рішень і комплектується спеціальними елементами для монтажу.

Панелі з ДПК

Панелі фасадні з деревно-полімерного композиту, на відміну від сайдінгу, мають більш велику ширину і дозволяють облицьовувати будь-які конструкції, створюючи рівні, красиві поверхні. Такі панелі мають універсальність застосування і використовуються для облицювання будівель, будівництва парканів та огорож, виготовлення полотен автоматичних воріт. Ними також можна чудово облаштовувати садові альтанки та інші малі архітектурні форми. Панелі з ДПК підходять як для зовнішнього застосування, так і для використання всередині будівель.

Панелі фасадні з з деревно-полімерного композиту мають різні варіанти колірних рішень і комплектується спеціальними елементами для монтажу.