Огорожі та паркани

Компанія «Polymer & Wood» випускає широку номенклатуру виробів з деревно-полімерного композиту, достатню для виготовлення різних видів огорож і парканів.

Огорожа — це конструкція з набору елементів, що дозволяє виділяти і локалізувати ділянки територій або зон. Як правило, огорожі являють собою ажурну світлопрозору конструкцію.

Паркан — це конструкція з набору елементів, що призначена не тільки для локалізації території, а й захисту її, в тому числі від несанкціонованого проникнення.

Як випливає з визначення, паркани частіше робляться «глухими», з заповненням панелями з непрозорих матеріалів.

Номенклатура виробів «PolymerWood» для облаштування огорож і парканів:

Стовпчик 120х120

Конструктивний елемент стовп, має поперечний переріз у розмірі 120х120 мм, і призначений для створення вертикальних несучих елементів парканів та огорож, до яких кріпиться вся конструкція огорожі. Дозволяє створювати механічно міцні і стійкі огорожі та паркани. Даний елемент виготовляється як в стандартному розмірі так і під замовлення клієнта. Ідеально підібраний перетин профілю дозволяє полегшити монтаж огорожі при використанні закладної опори.

Перило 90х45

Поручнева основа огороджень, перетином 45х90 мм, кріпиться до стовпчика. Зроблена з деревно-полімерного композиту, що не становить загрози скалок для рук користувачів. Виробляється і продається стандартної довжини або під замовлення. Внутрішня порожнина дозволяє виробляти армування заставних елементів, для посилення жорсткості.

Балясини 50х50

Універсальний конструктивний елемент з пустотілого профілю ДПК перетином 50х50 мм. За допомогою балясини створюють поперечні і вертикальні ребра жорсткості огорож. Вона є несучим конструктивним елементом і, крім того, виконує декоративну функцію.

Кришка 135х135

Конструктивний елемент кришка (розміром 135х135 мм) призначений для завершення верхньої частини стовпчиків парканів та огорож з ДПК, в якості захисного і декоративного елемента.

Комплектуючі елементи:

  • оцинкована закладна для опори;
  • оцинкована закладна для перил;
  • кутки;
  • заглушки.

Готові комплекти огорож з деревно-полімерного композиту

Готові комплекти огорож з деревно-полімерного композиту, для зручності своїх клієнтів, пропонує до продажу компанія «PolymerWood». Один такий комплект включає в себе набір всіх необхідних комплектуючих для монтажу однієї секції огорожі. Комплект можна придбати з одним або двома стовпчиками. Завантажити інформацію про комплектність поставки набору.

ПРИКЛАДИ ПАРКАНІВ І ОГОРОЖ З ВИРОБІВ ДПК КОМПАНІЇ «POLYMERWOOD»

Варіант паркану з елементів ДПК компанії «PolymerWood»

У даній конструкції використовується фасадна панель 300 мм (може бути використаний сайдинг), куток, перила, балясини.

Варіанти огорож з елементів ДПК компанії «PolymerWood»

У даних конструкціях використовуються такі елементи як балясини, перила, стовпці, кришки.