Патіо

Патіо — це відкритий майданчик, який потрібен, щоб ви добре проводили час, насолоджуючися природою. Особливо красиво патіо виглядає навесні і влітку, коли навколо повно квітів.

Патіо — це унікальний, неповторний, іноді навіть химерний елемент декору, який бездоганно виглядає біля ставка, водоспаду, або басейну. Патіо подарує вам незабутній відпочинок і довго прослужить, якщо ви зробите його з деревно-полімерного композиту. ДПК — це відмінне поєднання полімеру і натурального дерева, що гарантує вам одночасно натуральність, природну красу, довговічність і міцність.

Ви можете вибрати патіо з декинга або садової плитки. Все залежить від форми, яку вам хотілося б створити. Патіо з садової плитки складається з квадратів, розмір, колір і фактуру яких ви вибираєте самі. А патіо з декинга — набір дощок прямокутної форми, ви можете вибрати, якої вони будуть довжини.

Патіо з деревно-полімерного композиту прослужить довго, адже не боїться впливів навколишнього середовища, таких, як перепади температури, підвищена вологість, сонячне випромінювання, комахи. А головне, не вимагає особливого догляду.

Облаштувати патіо можна з використанням виробів з деревно-полімерного композиту виробництва компанії «Polymer & Wood». Компанія надасть всі необхідні комплектуючі для монтажу з урахуванням ваших уподобань та необхідною колірною гамою. Таке патіо подарує вам хороші емоції і якісний відпочинок, радуючи своє міцністю, гарним зовнішнім виглядом і натуральністю.