Садові доріжки

Зробити сад затишним, красивим і оригінальним, зможе такий важливий декоративний елемент, як садова доріжка. Дуже приємно гуляти по саду, пройти до лавочки або патіо, вийти до причалу або набережної по красивій і безпечній садовій доріжці, яка робить інтер’єр саду закінченим і, в чомусь, казковим. Особливо приємно прогулюватися по такій доріжці в сиру або дощову погоду, коли є небезпека забруднити взуття або промочити ноги. Класичні садові доріжки роблять з різних матеріалів, але майже всі їх об’єднує одна особливість — це прив’язаність до місця монтажу, де доріжку проклали, там вона завжди і буде. Та це не відноситься до садової доріжки з деревно-полімерного композиту (ДПК). Садові доріжки з ДПК — це дощечки, які кріпляться на пластикову основу. Вони дуже швидко і легко збираються, завдяки легкій вазі і зручній конструкції. Їх величезна перевага ще й у тому, що таку доріжку можна розібрати і так само швидко перекласти в інше місце, яке вам в цей раз сподобалося більше. Це принесе різноманітність і оригінальність в ваш сад. До того ж, ДПК — це єдиний матеріал, який поєднує в собі природну красу і натуральність, а також довговічність, міцність і можливість втілювати в життя найсміливіші фантазії в садовому декорі.

Крім краси і можливості переносити садову доріжку з ДПК, варто відзначити і ряд інших її важливих якостей. Садові доріжки з ДПК можуть прослужити більше двадцяти років, вони стійкі до різній погоді, не бояться сонця, вологи, комах та інших факторів впливу навколишнього середовища. А простота догляду, без сумніву, вас порадує. Не потрібні додаткові спеціальні обробки, фарбування. До речі, різноманітність кольорів дає можливість вибрати те, що найбільше подобається. В результаті ви отримуєте економію не тільки грошей, але і часу.

   Приступаючи до облаштування садових доріжок, зверніть особливу увагу на продукцію компанії «PolymerWood», яка представить всі матеріали і комплектуючі, необхідні для якісної і безпечної садової доріжки. Садові доріжки з ДПК від компанії PW — відмінний вибір, який підтвердить про хороший смак і раціональність господаря. Економія, довговічність і натуральна краса з’єдналися в одному матеріалі — деревно-полімерному композиті від компанії PW.