Меблі

Вироби з меблів оточують нас всюди: вдома і в офісі, в кафе і ресторані, на відкритих терасах і майданчиках і т.д. і т.п. І людей і виробників меблів часто приваблюють нові матеріали з розширеними експлуатаційними та декоративними властивостями. Деревно-полімерний композит (ДПК) — це новий, відмінний матеріал для меблів. Меблі з ДПК виходять красивими, надійними і довго служать, підкреслюючи красу і затишок інтер’єру або відкритої тераси. Такі меблі — це модно, стильно, зручно, а, головне, екологічно безпечно і виглядає природно. Особливо ефективним є застосування ДПК для виготовлення меблів призначених для облаштування приватного домоволодіння або дачі.

З деревно-полімерного композиту вийдуть прекрасні елементи саду: квітники, лавочки, лавки, містки, перголи, діжки для дерев і таке інше.

Квітники з ДПК підкреслять красу саду, а великий вибір кольору, форм і оригінальних дизайнерських рішень додадуть саду неповторний і унікальний вид.

Лавочки і лавки — необхідний елемент саду, а лавочки з ДПК, завдяки унікальним властивостям деревно-полімерного композиту, будуть не просто красивими і зручними, а ще й довговічними. Вони також будуть стійкі до будь-якої погоди, їм не буде потрібно постійний і додатковий догляд. Це означає, що ви і ваші близькі зможете насолоджуватися комфортом і затишком, не турбуючись про те, скільки ця лава прослужить.

Містки з ДПК — це ідеальне рішення там, де є водойма, нехай навіть і невелика. Місток додасть особливий шарм, затишок і доповнить природний ландшафт. І, що дуже важливо, цей надійний матеріал, з якого він зроблений, завдяки своїй водостійкості і довговічності, прослужить вам довго, радуючи своєю красою і не вимагаючи ніяких турбот.

Перголи — незамінний елемент, адже ця альтанка дасть вам можливість відпочити в тіні. А якщо така альтанка, буде зроблена з ДПК, то, крім її міцності і надійності, ви можете не турбується і про її довговічність.

Діжки для дерев, кущів і квітів з ДПК подбають про ваших рослинах і прикрасять вашу ділянку.

Виготовити будь-які меблі для дому або комерційного використання з ДПК можна використовуючи дерев’яно-полімерні будівельні матеріали, які пропонує компанія «Polymer & Wood» — це зручно, вигідно і сучасно.