Тераси

Тераса — це підлога на готовій основі та на відкритому повітрі. Оскільки тераса відкрита, то вона повинна бути стійка до різної погоди, також хотілося б, щоб вона служила довго. З цією проблемою легко вправляється тераса з деревно-полімерного композиту (ДПК). ДПК — це найкраще поєднання деревини і пластика, яке є одночасно натуральне і надміцне.

Тераса з ДПК не боїться вологи, сонця, різких перепадів температур та інших шкідливих впливів, які іноді присутні у довкіллі. Колірна гамма радує своєю різноманітністю, вона дає можливість вибрати те, що відповідає смаку кожного.

Однією з головних переваг, після натуральності та довговічності, є ціна. Вас здивує настільки є доступна ціна за такий якісний і красивий матеріал, який створений за новітніми технологіями. Натуральне дерево коштуватиме в кілька разів дорожче, при цьому воно вимагає постійного догляду і спеціальних засобів обробки. Ще один плюс тераси з ДПК — простота догляду. Вам не варто переживати за додатковий догляд, фарбування і таке інше.

Для облаштування терас, кращим рішенням буде використання терасної дошки з ДПК, яку виробляє компанія «Polymer & Wood». Компанія надасть не тільки якісну терасну дошку в необхідному колірному виконанні, але і всі комплектуючі для якісного монтажу. Така тераса багато років не втратить свій колір, зовнішній вигляд і завжди буде радувати своєю естетичністю, натуральністю і стійкістю.